Lietuvos bitininkų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Viskas apie bites ir medų, bitininkų skelbimai
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Medingi augalai

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Karak
Atkaklus naujokas
Karak


Pranešimų skaičius : 15
Age : 33
Location : Vilnius
Registration date : 2008-04-12

Medingi augalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Medingi augalai   Medingi augalai Icon_minitimeSk. 04 13, 2008 11:07 am

Ar laikydami bites sėjat kokių nors augalų turinčio daug nektaro? Pasidalinkite savo patirtimi.
Aš asmeniškai esu bandęs sėti kelis metus iš eilės facelijos, esparceto ir barkūno. Facelija kai ji yra tik vienmetė tai gal šioks toks nepatogumas, bet su jos seja galima sužaisti taip, kad visą vasarą žydėtų ir bitės būtų darbo. Pas mane asmeniškai pradėjus sėti medingus augalus padidėjo ir atnešamas medaus kiekis.
Atgal į viršų Go down
Antanas
Naujokas
Naujokas



Pranešimų skaičius : 9
Age : 82
Location : Vilnius
Registration date : 2008-04-07

Medingi augalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Medingi augalai   Medingi augalai Icon_minitimeSk. 04 13, 2008 5:26 pm

Bandžiau faceliją nedideliais kiekiais.
Truputis agurklės pernai pasirodė puikiai.
Šiemet turi žydėti 0,5 a Apskritagalvio Bendrenio.
matysim.
Atgal į viršų Go down
joli
Naujokas
Naujokas



Pranešimų skaičius : 12
Age : 64
Location : kas tai?
Registration date : 2007-11-27

Medingi augalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Medingi augalai   Medingi augalai Icon_minitimePir. 04 14, 2008 6:17 pm

Aš facelijų visad pasėju ir barkūnų- jie dvimečiai, bet atsisėjo ir trečiaisiais metais, tik senus nudžiūvusius stiebus reikėjo su kultivatorium ar kitu padargu sutrupint. Kažkada mėginau sėt ožiarūčių, esparcetų, bet jie sunkiai dygo-tik piktžolėm laukas apėjo, tad gavau aparti. Šiaip nedidelį kampą juozažolių turiu-tai labai medingi daugiamečiai puskrūmiai, bet kol užauga, ravėt reikia.Šiaip dar katžoles bitės labai lanko, ir prisisėja jos pačios, kaip ir agurklės.
Atgal į viršų Go down
Antanas
Naujokas
Naujokas



Pranešimų skaičius : 9
Age : 82
Location : Vilnius
Registration date : 2008-04-07

Medingi augalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Medingi augalai   Medingi augalai Icon_minitimeAntr. 04 29, 2008 9:31 pm

Rudenį ant pievos ir pūdymo išbarsčiau apie puskibirį barkūno sėklų.
Žydi po dvejų metų, tai šiemet dar nieko nesimatys.
Apskritagalvį Bendrenį pasėjau pernai, balandyje. Sudygo mano galva neblogai. išpikiavau tvarkingai tose pačiose lysvėse. Tai šiemet tarp pernykščių, šiemet žydėsiančių, jau vėl pridygo tiek pat. Nežinau, kaip teks juos iš ten iškėlinėti, pikiuoti.
Atgal į viršų Go down
Karak
Atkaklus naujokas
Karak


Pranešimų skaičius : 15
Age : 33
Location : Vilnius
Registration date : 2008-04-12

Medingi augalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Medingi augalai   Medingi augalai Icon_minitimeAntr. 04 29, 2008 9:50 pm

Pas mane barkunas irgi pasisejo poto pats. Tai dabar uzsisejes ir sudyges beveik be tarpeliu ten kur buvo anksciau paseta. Apziurejau jau kur pernai buvau pasjes esparceto tai jau neblogai sudyges. Ir dar laukeli siemet jo pasejau. Vienam laukelyje tai zoles uzejo tai nezinau ar asilaikys.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Medingi augalai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Medingi augalai   Medingi augalai Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Medingi augalai
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Lietuvos bitininkų forumas :: Forumas persikėlė į www.mano-bites.lt :: Darbai Bityne-
Pereiti į: