Lietuvos bitininkų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Viskas apie bites ir medų, bitininkų skelbimai
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 PARAMA BITININKAMS 2008-2010m

Go down 
+3
Karak
jonas
aukstaityja
7 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
aukstaityja
Naujokas
Naujokas
aukstaityja


Pranešimų skaičius : 14
Age : 48
Location : Lietuva
Registration date : 2008-04-10

PARAMA BITININKAMS 2008-2010m Empty
RašytiTemos pavadinimas: PARAMA BITININKAMS 2008-2010m   PARAMA BITININKAMS 2008-2010m Icon_minitimeKv. 04 10, 2008 11:34 pm

SVEIKI VISI LIETUVOS BIČIULIAI!!!Labai seniai ieškojau jau tokio puslapio kur butu galima pabendrauti-pasitarti ,o gal kartais ir pasiguosti -bendraminčiams.:bye:Na matau kad čia veiksmas lėtokai vyksta,nes apie jokias paramas niekas nekalbs,peršasi ivada ,kad arba niekas nežino ,arba elgiasi kaip "tikras" lietuvis:great:.Žinau kad yra nauja parama 2008-2010 metams,projektą jei kam įdomu galiu įdėti,tik tarstelkite :)Tik esmė tame ,kad ten labai mažai smulkesnės informacijos apie tai kas tikslei pretenduoja į tą paramą,kiek šeimų turi turėti,ar užtenka valdos valdytojo statuso,ar reikia buti ūkininku...ir dar daug neaiškumų.Ugly Jei kas žino ką daugiau tai gal pasidalinkime info visi? Aš savo ruožtu pasižadu išdėstyti viską ką žinau šia ir kitokiomis temomis Wink
Atgal į viršų Go down
jonas
Atkaklus dalyvis



Pranešimų skaičius : 89
Age : 63
Location : Kaunas
Registration date : 2007-10-10

PARAMA BITININKAMS 2008-2010m Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PARAMA BITININKAMS 2008-2010m   PARAMA BITININKAMS 2008-2010m Icon_minitimePen. 04 11, 2008 10:36 pm

Čia tikras LIETUVIS pirmiausiai ieško paramos ,o tada kuria verslą
Atgal į viršų Go down
http://www.bitynas.puslapiai.lt
Karak
Atkaklus naujokas
Karak


Pranešimų skaičius : 15
Age : 33
Location : Vilnius
Registration date : 2008-04-12

PARAMA BITININKAMS 2008-2010m Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PARAMA BITININKAMS 2008-2010m   PARAMA BITININKAMS 2008-2010m Icon_minitimeŠt. 04 12, 2008 2:21 pm

Labai būtų naudinga, jeigu pasidalintumei informacija, kurią žinai. Aš tik esu girdėjęs, kad parama galima gauti vaistams bitėms.

Radau daugiau informacijos:
http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=306644&p_query=bi%E8i%F8&p_tr2=2
Atgal į viršų Go down
aukstaityja
Naujokas
Naujokas
aukstaityja


Pranešimų skaičius : 14
Age : 48
Location : Lietuva
Registration date : 2008-04-10

PARAMA BITININKAMS 2008-2010m Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PARAMA BITININKAMS 2008-2010m   PARAMA BITININKAMS 2008-2010m Icon_minitimeSk. 04 13, 2008 4:42 pm

Karak rašo:
Labai būtų naudinga, jeigu pasidalintumei informacija, kurią žinai. Aš tik esu girdėjęs, kad parama galima gauti vaistams bitėms.

Radau daugiau informacijos:
http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=306644&p_query=bi%E8i%F8&p_tr2=2

sveiki,nu mielai aš pasidalinčiau turima info,bet dėja ir aš ne ką daugiau žinau.Na mūsų draugijos pirmininkas renka iš visų bitininkų sąrašus kas kiek turi šeių ir kad bus kompensuojama po 20lt nuo kiekvienos šeimos-cukrui.Sakau ne savo žodžius,o mūsų vado.Bet va kad aš niekur nerandu ,kur yra tokia parama,nes mūsų vadas man nesugeba išaiškinti.Sakau gal kas žinot tikslei kur buvo paskutinis bitininkų ataskaitinis siusirinkumas-kasmetinis.Ir gal ką ten kalbėjo? :great:Nes aš niekur nerandu jokio info.
Bus didžiulis dėkui
Atgal į viršų Go down
aukstaityja
Naujokas
Naujokas
aukstaityja


Pranešimų skaičius : 14
Age : 48
Location : Lietuva
Registration date : 2008-04-10

PARAMA BITININKAMS 2008-2010m Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PARAMA BITININKAMS 2008-2010m   PARAMA BITININKAMS 2008-2010m Icon_minitimeAntr. 04 15, 2008 1:04 am

Tai labutis visiems dar kartelį.Štai šiandie sužinojau ,kad bus skirta parama-cukrui.1 šeimai apie 20lt,tik kad aš tokio tinklapio nerandu,man sakė mūsų bitininkų pirmininkas.O dar viena žinia-gal jau ir žinote-norint gauti paramą aviliams ir tam pačiam cukrui-bitininkai privalo būti ūkininkais.
Taip kad nemiegokite ir neškite duomenis savo draugijos buchalterėms.
SEKMĖS
Bye
Atgal į viršų Go down
Sigitas
Atkaklus naujokas



Pranešimų skaičius : 21
Age : 64
Location : Anykščiai
Registration date : 2007-10-11

PARAMA BITININKAMS 2008-2010m Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PARAMA BITININKAMS 2008-2010m   PARAMA BITININKAMS 2008-2010m Icon_minitimeAntr. 04 15, 2008 9:36 am

aukstaityja rašo:
Tai labutis visiems dar kartelį.Štai šiandie sužinojau ,kad bus skirta parama-cukrui.1 šeimai apie 20lt,tik kad aš tokio tinklapio nerandu,man sakė mūsų bitininkų pirmininkas.O dar viena žinia-gal jau ir žinote-norint gauti paramą aviliams ir tam pačiam cukrui-bitininkai privalo būti ūkininkais.
Taip kad nemiegokite ir neškite duomenis savo draugijos buchalterėms.
SEKMĖS
Bye

Yra dar tik projektas pagal programą žemės ūkiui de minimi (t.y. Ne BItininkystės paramos) kompensuoti vienai bičių šeimai po 20,- Lt. už cukraus ar sirupo bičių maitinimui įsigijymą. Dabar tik ruošiamos taisyklės ir realiai tas mechanizmas gali pradėti veikti nuo birželio vidurio. Bitininkų draugijos čia nei prie ko, teikti paraiškas bitininkas privalės individualiai į NMA (kaip deklaruojant pasėlius ar pievas) ir jis turi būti įsiregistravęs registre kaip turintis ž.ūkio valdą.
Atgal į viršų Go down
Kaimyna$
Atkaklus dalyvis
Kaimyna$


Pranešimų skaičius : 54
Age : 50
Location : Vilnius
Registration date : 2008-02-21

PARAMA BITININKAMS 2008-2010m Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PARAMA BITININKAMS 2008-2010m   PARAMA BITININKAMS 2008-2010m Icon_minitimeAntr. 04 15, 2008 10:54 am

tai pala,ka reiskia zemes ukio valda? As turiu zemes ukio paskirties zemes,bet nesu ukininkas.Tai ta zeme kaip ir valda Question
Atgal į viršų Go down
aukstaityja
Naujokas
Naujokas
aukstaityja


Pranešimų skaičius : 14
Age : 48
Location : Lietuva
Registration date : 2008-04-10

PARAMA BITININKAMS 2008-2010m Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PARAMA BITININKAMS 2008-2010m   PARAMA BITININKAMS 2008-2010m Icon_minitimeAntr. 04 15, 2008 11:38 am

Sigitas rašo:
aukstaityja rašo:
Tai labutis visiems dar kartelį.Štai šiandie sužinojau ,kad bus skirta parama-cukrui.1 šeimai apie 20lt,tik kad aš tokio tinklapio nerandu,man sakė mūsų bitininkų pirmininkas.O dar viena žinia-gal jau ir žinote-norint gauti paramą aviliams ir tam pačiam cukrui-bitininkai privalo būti ūkininkais.
Taip kad nemiegokite ir neškite duomenis savo draugijos buchalterėms.
SEKMĖS
Bye

Yra dar tik projektas pagal programą žemės ūkiui de minimi (t.y. Ne BItininkystės paramos) kompensuoti vienai bičių šeimai po 20,- Lt. už cukraus ar sirupo bičių maitinimui įsigijymą. Dabar tik ruošiamos taisyklės ir realiai tas mechanizmas gali pradėti veikti nuo birželio vidurio. Bitininkų draugijos čia nei prie ko, teikti paraiškas bitininkas privalės individualiai į NMA (kaip deklaruojant pasėlius ar pievas) ir jis turi būti įsiregistravęs registre kaip turintis ž.ūkio valdą.
LABUX va va va -labai noriu padiskutuoti šia tema-nes aš su savo "vadu" bitininkų net susipykau dėl tokio reikaliuko.Jis aiškina,kad jei nebusi ūkininkas,tai ir negausi šitos paramos (cukrui)-aš jo klausiu KAS ŠITĄ PARAMĄ FINANSUOJA? ES ar ŽŪM ?? nes jei ES-tai jie nereikalauja ,kad butum ūkininkas,svarbiausia ,kad turėtum valdą.O jegu finansuoja ŽŪM tada privalu būti ūkininku.Skaitant tą projektą ,kuris jau patvirtintas yra 2007m spalio 16d 3D-457 ,ten matau kad remia ir ES ir ŽŪM,o NMA tikrins.Mes atsiskaitome NMA,o jie savo ruožtu atsiskito ŽŪM.Tai va čia aišku ,kad privalėsi būti ne tik valdos valdytojas,bet ir ūkininkas.O va čia man niekaip nesuveda -ar privalai būti ūkininkas ar pakanka valdos valdytojo statuso? Ir beje -kaip galima rinkti duomenis ,kai dar nėra paramos??? Čia tiesiog aš smalsauju,nes pas mus yra nemažai tokių bičiulių,kurie turi valdą užregistravę,bet ne ūkininkai-va čia mano nuomonė su "vadu" ir išsiskyrė.Tai gal Jūs žinote ką nors plačiau šiuo reikalu,nes norisi žinoti ,kad paskui kaip sakant "neliktume ant ledo "
Atgal į viršų Go down
Sigitas
Atkaklus naujokas



Pranešimų skaičius : 21
Age : 64
Location : Anykščiai
Registration date : 2007-10-11

PARAMA BITININKAMS 2008-2010m Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PARAMA BITININKAMS 2008-2010m   PARAMA BITININKAMS 2008-2010m Icon_minitimeAntr. 04 15, 2008 1:28 pm

aukstaityja rašo:
Sigitas rašo:
aukstaityja rašo:
Tai labutis visiems dar kartelį.Štai šiandie sužinojau ,kad bus skirta parama-cukrui.1 šeimai apie 20lt,tik kad aš tokio tinklapio nerandu,man sakė mūsų bitininkų pirmininkas.O dar viena žinia-gal jau ir žinote-norint gauti paramą aviliams ir tam pačiam cukrui-bitininkai privalo būti ūkininkais.
Taip kad nemiegokite ir neškite duomenis savo draugijos buchalterėms.
SEKMĖS
Bye

Yra dar tik projektas pagal programą žemės ūkiui de minimi (t.y. Ne BItininkystės paramos) kompensuoti vienai bičių šeimai po 20,- Lt. už cukraus ar sirupo bičių maitinimui įsigijymą. Dabar tik ruošiamos taisyklės ir realiai tas mechanizmas gali pradėti veikti nuo birželio vidurio. Bitininkų draugijos čia nei prie ko, teikti paraiškas bitininkas privalės individualiai į NMA (kaip deklaruojant pasėlius ar pievas) ir jis turi būti įsiregistravęs registre kaip turintis ž.ūkio valdą.
LABUX va va va -labai noriu padiskutuoti šia tema-nes aš su savo "vadu" bitininkų net susipykau dėl tokio reikaliuko.Jis aiškina,kad jei nebusi ūkininkas,tai ir negausi šitos paramos (cukrui)-aš jo klausiu KAS ŠITĄ PARAMĄ FINANSUOJA? ES ar ŽŪM ?? nes jei ES-tai jie nereikalauja ,kad butum ūkininkas,svarbiausia ,kad turėtum valdą.O jegu finansuoja ŽŪM tada privalu būti ūkininku.Skaitant tą projektą ,kuris jau patvirtintas yra 2007m spalio 16d 3D-457 ,ten matau kad remia ir ES ir ŽŪM,o NMA tikrins.Mes atsiskaitome NMA,o jie savo ruožtu atsiskito ŽŪM.Tai va čia aišku ,kad privalėsi būti ne tik valdos valdytojas,bet ir ūkininkas.O va čia man niekaip nesuveda -ar privalai būti ūkininkas ar pakanka valdos valdytojo statuso? Ir beje -kaip galima rinkti duomenis ,kai dar nėra paramos??? Čia tiesiog aš smalsauju,nes pas mus yra nemažai tokių bičiulių,kurie turi valdą užregistravę,bet ne ūkininkai-va čia mano nuomonė su "vadu" ir išsiskyrė.Tai gal Jūs žinote ką nors plačiau šiuo reikalu,nes norisi žinoti ,kad paskui kaip sakant "neliktume ant ledo "
Taisyklėse pasakyta, kad prašant paramos reikia pateikti:
Pranešimo apie žemės ūkio ir kaimo valdos įregistravimą Lietuvos Respublikos žemės ūkio ir kaimo verslo
registre ir identifikavimo kodo suteikimą (visais atvejais) kopija.
Taigi ūkininko pažymėjimo nebūtina.
Čia yra tie atvejai kai prašoma paramos dėl priekabų ar avilių atnaujinimo (įsigyjimo).
Dėl cukraus kompensavimo tai minėta taisyklė tikrai bus kaip minimum, o ar bus reikalaujama būti ūkininku, bus aišku po taisyklių paskelbimo
Atgal į viršų Go down
Diana
Naujokas
Naujokas



Pranešimų skaičius : 9
Registration date : 2007-08-10

PARAMA BITININKAMS 2008-2010m Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PARAMA BITININKAMS 2008-2010m   PARAMA BITININKAMS 2008-2010m Icon_minitimeAntr. 04 15, 2008 3:45 pm

Sveiki,
dėl paramos tai pateikta sena informacija iš "Valstybės žinių", dabar , šiomis dienomis, turi išeiti naujas potvarkis.
tik remiamos sumos yra juokingos ir daug avilių reikia turėti, juolabkad remia 90 arba 80 proc.
Atgal į viršų Go down
Diana
Naujokas
Naujokas



Pranešimų skaičius : 9
Registration date : 2007-08-10

PARAMA BITININKAMS 2008-2010m Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PARAMA BITININKAMS 2008-2010m   PARAMA BITININKAMS 2008-2010m Icon_minitimeAntr. 04 15, 2008 3:48 pm

KAS ŠITĄ PARAMĄ FINANSUOJA? ES ar ŽŪM ??
čia dėl šio klausimo- tai finansuoja abi, vykdo NMA, tai yra procentiniai apskaičiavimaiir jokio skirtumo kas konkrečiai finansuoja, vis tiek viska reiks daryti pagal ŽŪM taisykles. O pyktis su niekuo neverta Mad
Atgal į viršų Go down
aukstaityja
Naujokas
Naujokas
aukstaityja


Pranešimų skaičius : 14
Age : 48
Location : Lietuva
Registration date : 2008-04-10

PARAMA BITININKAMS 2008-2010m Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PARAMA BITININKAMS 2008-2010m   PARAMA BITININKAMS 2008-2010m Icon_minitimeTr. 04 16, 2008 1:40 am

...nu aš vistiek nesuprantu-kur yra konkrėčiai parašyta,kad tokia ir tokia parama-reikalavimai tokie ir tokie? Man kažkaip atrodo ,kad turi buti daugiau tikslumo ir info.Aš atsiprašau Blush kad esu tokia nesusipratėlė.tačiau gal galite tarstelti,tai pagal kokią programa ar projektą tą reikalą daro?:great:ir kur jūs paskaitote tas nuorodas? Paporinkit nesusipratėlei.Secret Busiu dėkinga.
Atgal į viršų Go down
aukstaityja
Naujokas
Naujokas
aukstaityja


Pranešimų skaičius : 14
Age : 48
Location : Lietuva
Registration date : 2008-04-10

PARAMA BITININKAMS 2008-2010m Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PARAMA BITININKAMS 2008-2010m   PARAMA BITININKAMS 2008-2010m Icon_minitimeKv. 04 17, 2008 10:23 am

:dance:VALIO,VALIO,VALIO
http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=317763
ČIA RADAU VISKĄ.Wink TAIP KAD PIRMYN -STUDIJUOKITE KO REIKIA IR LAUKIAME KVIETIMO TEIKTI PARAIŠKAS Beer
Atgal į viršų Go down
Sigitas
Atkaklus naujokas



Pranešimų skaičius : 21
Age : 64
Location : Anykščiai
Registration date : 2007-10-11

PARAMA BITININKAMS 2008-2010m Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PARAMA BITININKAMS 2008-2010m   PARAMA BITININKAMS 2008-2010m Icon_minitimePen. 04 18, 2008 3:04 pm

aukstaityja rašo:
:dance:VALIO,VALIO,VALIO
http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=317763
ČIA RADAU VISKĄ.Wink TAIP KAD PIRMYN -STUDIJUOKITE KO REIKIA IR LAUKIAME KVIETIMO TEIKTI PARAIŠKAS Beer

Paraiškų teikimo terminas balandžio mėn. 21 - gegužės mėn. 23 d. (imtinai)
Atgal į viršų Go down
aukstaityja
Naujokas
Naujokas
aukstaityja


Pranešimų skaičius : 14
Age : 48
Location : Lietuva
Registration date : 2008-04-10

PARAMA BITININKAMS 2008-2010m Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PARAMA BITININKAMS 2008-2010m   PARAMA BITININKAMS 2008-2010m Icon_minitimePen. 04 18, 2008 10:44 pm

Sveiki Sigitai,Bye.Noriu paklausti ,kai jūs matau tiek daug žinote paie šitą paramą-nu ten viskas labai smulkiai viskas išdėstyta-bet tarkim man reikia medsukio-nu visa kita aš turiu-bet noriu elektrinio medsukio...išeina ,kad aš jo pirkti negalėsiu??/ (turiu 100 šeimų)Sad ir kurgi ten apie cukkru užsimenama?? norėčiau pasižiūrėti...Blush
Atgal į viršų Go down
Sigitas
Atkaklus naujokas



Pranešimų skaičius : 21
Age : 64
Location : Anykščiai
Registration date : 2007-10-11

PARAMA BITININKAMS 2008-2010m Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PARAMA BITININKAMS 2008-2010m   PARAMA BITININKAMS 2008-2010m Icon_minitimePen. 04 18, 2008 11:18 pm

aukstaityja rašo:
Sveiki Sigitai,Bye.Noriu paklausti ,kai jūs matau tiek daug žinote paie šitą paramą-nu ten viskas labai smulkiai viskas išdėstyta-bet tarkim man reikia medsukio-nu visa kita aš turiu-bet noriu elektrinio medsukio...išeina ,kad aš jo pirkti negalėsiu??/ (turiu 100 šeimų)Sad ir kurgi ten apie cukkru užsimenama?? norėčiau pasižiūrėti...Blush

Bitininkystės paramos programoje rėmimo bičių maistui (cukrui ir sirupui) nėra. Dar kartą pakartoju, ką rašiau anksčiau:

Yra dar tik projektas pagal programą žemės ūkiui de minimi (t.y. Ne BItininkystės paramos) kompensuoti vienai bičių šeimai po 20,- Lt. už cukraus ar sirupo bičių maitinimui įsigijymą. Dabar tik ruošiamos taisyklės ir realiai tas mechanizmas gali pradėti veikti nuo birželio vidurio ar dar vėliau. Bitininkų draugijos čia nei prie ko, teikti paraiškas bitininkas privalės individualiai į NMA (kaip deklaruojant pasėlius ar pievas) ir jis turi būti įsiregistravęs registre kaip turintis ž.ūkio valdą.

Dėl medsukių ar kitos įrangos gaunasi paradoksas, nes Bitininkystės paramos programoje tokie dalykai nenumatyti (tai galioja visoms ES šalims), o į Kaimo Plėtros Programą bitininkų nenori priimti (nebent stambų projektą pateiktų) aiškindami, kad bitininkai remiami iš Bitininkystės paramos programos
Atgal į viršų Go down
aukstaityja
Naujokas
Naujokas
aukstaityja


Pranešimų skaičius : 14
Age : 48
Location : Lietuva
Registration date : 2008-04-10

PARAMA BITININKAMS 2008-2010m Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PARAMA BITININKAMS 2008-2010m   PARAMA BITININKAMS 2008-2010m Icon_minitimeŠt. 04 19, 2008 9:23 am

Sigitas rašo:
aukstaityja rašo:
Sveiki Sigitai,Bye.Noriu paklausti ,kai jūs matau tiek daug žinote paie šitą paramą-nu ten viskas labai smulkiai viskas išdėstyta-bet tarkim man reikia medsukio-nu visa kita aš turiu-bet noriu elektrinio medsukio...išeina ,kad aš jo pirkti negalėsiu??/ (turiu 100 šeimų)Sad ir kurgi ten apie cukkru užsimenama?? norėčiau pasižiūrėti...Blush

Bitininkystės paramos programoje rėmimo bičių maistui (cukrui ir sirupui) nėra. Dar kartą pakartoju, ką rašiau anksčiau:

Yra dar tik projektas pagal programą žemės ūkiui de minimi (t.y. Ne BItininkystės paramos) kompensuoti vienai bičių šeimai po 20,- Lt. už cukraus ar sirupo bičių maitinimui įsigijymą. Dabar tik ruošiamos taisyklės ir realiai tas mechanizmas gali pradėti veikti nuo birželio vidurio ar dar vėliau. Bitininkų draugijos čia nei prie ko, teikti paraiškas bitininkas privalės individualiai į NMA (kaip deklaruojant pasėlius ar pievas) ir jis turi būti įsiregistravęs registre kaip turintis ž.ūkio valdą.

Dėl medsukių ar kitos įrangos gaunasi paradoksas, nes Bitininkystės paramos programoje tokie dalykai nenumatyti (tai galioja visoms ES šalims), o į Kaimo Plėtros Programą bitininkų nenori priimti (nebent stambų projektą pateiktų) aiškindami, kad bitininkai remiami iš Bitininkystės paramos programos
DĖKOJU už atsakymą....aš jau buvau supratusi,kad šitos paramos :cukraus kompensavimas ir kur nuo balandžio prasidės paraiškų rinkimas,jos yra  dvi skirtingos...Tik sakau gal Jūs žinote kur apie tuos cukraus reikaliukus rašo...bet tiek to -čia laiko klausimas ir viskas bus aišku-esu per daug cekava "zosė"dar kart dėkui ir tikiuosiu ,kad toliau dalyvausite diskusijoje,nes informacijos iš tikrūjų labai reikia
 Yra daug žmonių ,kurie nesusigaudo tarp tų visų dokumentų-o konsultantai ...bent jau pas mus -tik pavadinimas,nes jie visai nesidomi nei bitininkais,nei programomis-sakau tai ne norėdama ką įžeisti ar apšmeižti....tokia realybė 
Atgal į viršų Go down
kice
Dalyvis



Pranešimų skaičius : 34
Age : 53
Location : Pakruojis
Registration date : 2008-02-20

PARAMA BITININKAMS 2008-2010m Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PARAMA BITININKAMS 2008-2010m   PARAMA BITININKAMS 2008-2010m Icon_minitimeŠt. 04 19, 2008 9:05 pm

Sveiki,
na situo klausimu as jau visai zalia.. O jei turi apie 10 aviliuku savo kieme, tai norint gauti ta parama ka reikia daryti? Ar isviso ja imanoma gauti?
Atgal į viršų Go down
Sigitas
Atkaklus naujokas



Pranešimų skaičius : 21
Age : 64
Location : Anykščiai
Registration date : 2007-10-11

PARAMA BITININKAMS 2008-2010m Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PARAMA BITININKAMS 2008-2010m   PARAMA BITININKAMS 2008-2010m Icon_minitimeŠt. 04 19, 2008 9:22 pm

kice rašo:
Sveiki,
na situo klausimu as jau visai zalia.. O jei turi apie 10 aviliuku savo kieme, tai norint gauti ta parama ka reikia daryti? Ar isviso ja imanoma gauti?

Kreipkites į savo rajono bitininkų draugiją.
Atgal į viršų Go down
kice
Dalyvis



Pranešimų skaičius : 34
Age : 53
Location : Pakruojis
Registration date : 2008-02-20

PARAMA BITININKAMS 2008-2010m Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PARAMA BITININKAMS 2008-2010m   PARAMA BITININKAMS 2008-2010m Icon_minitimeŠt. 04 19, 2008 10:59 pm

o taip paprastai, ukiskai negalite paaiskinti? Pries kreipiantis butu gerai zinoti, ko noriu..
Atgal į viršų Go down
aukstaityja
Naujokas
Naujokas
aukstaityja


Pranešimų skaičius : 14
Age : 48
Location : Lietuva
Registration date : 2008-04-10

PARAMA BITININKAMS 2008-2010m Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PARAMA BITININKAMS 2008-2010m   PARAMA BITININKAMS 2008-2010m Icon_minitimeŠt. 04 19, 2008 11:40 pm

kice rašo:
o taip paprastai, ukiskai negalite paaiskinti? Pries kreipiantis butu gerai zinoti, ko noriu..
ūkiškai tariant -esate laaabai smulki žuvelė...Wink,nes kuo toliau aš į tą paramą gylinuosiu tuo labiau suprantu -kuo daugiau turi-tuo daugiau gausi No.Nu duok die ,kad jusiškiai konsultantai butu tikri,o ne popieriniaihttp://medus.forumotion.com/post.forum?mode=quote&p=588
va čia yra visi tinkamumo kriterijei
Atgal į viršų Go down
Sigitas
Atkaklus naujokas



Pranešimų skaičius : 21
Age : 64
Location : Anykščiai
Registration date : 2007-10-11

PARAMA BITININKAMS 2008-2010m Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PARAMA BITININKAMS 2008-2010m   PARAMA BITININKAMS 2008-2010m Icon_minitimeSk. 04 20, 2008 11:19 am

Dar kartą ūkiškai paaiškinu apie naudą iš Bitininkystės paramos programos:

1. Būdamas draugijos nariu Jūs galite:
a) gauti pigiau ar nemokamai (priklausomai nuo rūšies) gydymo priemones varozei gydyti
b) dalyvauti mokymo seminare, jei draugija tokį organizuos.

2. Jei esate įregistravęs savo vardu žemės ūkio valdą registre, Jūs galite:
a) Jei turite iki 70 bičių šeimų galite pretenduoti į avilių atnaujinimą (ne daugiau kaip 1425,- Lt. sumai iš viso)
b) Jei turite daugiau nei 70 bičių šeimų, galite pretenduoti į pervežimo priekabos ir krovimo mechanizmo prie jos įsigijimo kompensavimą ne daugiau kaip 5500,- Lt. iš viso.

Pastaba - pakanka būti tik žemės valdos savininku. Lietuvoje ūkininku reikia būti būtinai tik tais atvejais, kai norite gauti žymėto dyzelinio kuro, nusipirkti žemės iš valstybės ar pasistatyti namus savo valdoje be detalaus plano.
Atgal į viršų Go down
aukstaityja
Naujokas
Naujokas
aukstaityja


Pranešimų skaičius : 14
Age : 48
Location : Lietuva
Registration date : 2008-04-10

PARAMA BITININKAMS 2008-2010m Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PARAMA BITININKAMS 2008-2010m   PARAMA BITININKAMS 2008-2010m Icon_minitimeSk. 04 27, 2008 1:34 am

http://www.nma.lt/index.php?-1475498000 -SVEIKI ŠTAI IR SULAUKĖM OFICIALAUS PAKVIETIMO TEIKTI PARAIŠKAS Į NMA.Tik labai liūdna kad esate tokie neaktyvūs-niekuom nesidomite -pavyzdžiui iš kur pirkti platformas-kur pigiausi ir geriausi aviliai-žodžiu dalinkitės info bičiuliai -manau visiems bus naudinga:great:
Atgal į viršų Go down
Sigitas
Atkaklus naujokas



Pranešimų skaičius : 21
Age : 64
Location : Anykščiai
Registration date : 2007-10-11

PARAMA BITININKAMS 2008-2010m Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PARAMA BITININKAMS 2008-2010m   PARAMA BITININKAMS 2008-2010m Icon_minitimeSk. 04 27, 2008 10:57 pm

aukstaityja rašo:
http://www.nma.lt/index.php?-1475498000 -SVEIKI ŠTAI IR SULAUKĖM OFICIALAUS PAKVIETIMO TEIKTI PARAIŠKAS Į NMA.Tik labai liūdna kad esate tokie neaktyvūs-niekuom nesidomite -pavyzdžiui iš kur pirkti platformas-kur pigiausi ir geriausi aviliai-žodžiu dalinkitės info bičiuliai -manau visiems bus naudinga:great:
Deja nusiteikite tam, kad gali būti didelė konkurencija avilių įsigijimui. Kadangi skirta suma per visą Lietuvą maždaug 700 avilių ar įrangos įsigijimui arba "laimingi" bus apie 140 bitininkų, o iš viso šalyje bičiulių maždaug apie 10.000 ir tikrai apie pusę jų gali pretenduoti, nes yra žemės valdos laikytojai.
Atgal į viršų Go down
kice
Dalyvis



Pranešimų skaičius : 34
Age : 53
Location : Pakruojis
Registration date : 2008-02-20

PARAMA BITININKAMS 2008-2010m Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PARAMA BITININKAMS 2008-2010m   PARAMA BITININKAMS 2008-2010m Icon_minitimeTr. 04 30, 2008 8:09 pm

Nu va, radau aiskiai parasyta apie parama aviliams atnaujinti:
2. Naujų avilių įsigijimo ir susidėvėjusių avilių dalių (lizdinis rėmas, diafragma, skirtukas, šoninė ar viršutinė pagalvė, bičių maitintuvė) pakeitimo išlaidos kompensuojamos iki 80 proc., bet ne daugiau kaip:

2.1. 285 Lt už vieną iš medienos pagamintą avilį;
2.2. 2 Lt už vieną lizdinį rėmą (vienam aviliui 16 lizdinių rėmų);
2.3. 6 Lt už vieną diafragmą (vienam aviliui 2 diafragmos);
2.4. 0,30 Lt už vieną skirtuką (vienam aviliui 16 skirtukų);
2.5. 8 Lt už vieną šoninę pagalvę (vienam aviliui 2 šoninės pagalvės);
2.6. 12 Lt už vieną viršutinę pagalvę (vienam aviliui 1 viršutinė pagalvė);
2.7. 14 Lt už vieną bičių maitintuvę (vienam aviliui 1 maitintuvė).

Vienas paramos gavėjas gali įsigyti ne daugiau kaip 5 avilius arba pakeisti ne daugiau kaip 15 avilių susidėvėjusias dalis.

Esme, kad ne daugiau 5 aviliu, reiskia uzteks daugeliui bitininku. Tik mane domina, kokia ta zemes valda turi buti - tipo ukininkas? Ar uztenka tik zemes tureti? Kol kas dar neraso, kokiu dar dokumentu reikia, dar turbut anksti..
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





PARAMA BITININKAMS 2008-2010m Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PARAMA BITININKAMS 2008-2010m   PARAMA BITININKAMS 2008-2010m Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
PARAMA BITININKAMS 2008-2010m
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Lietuvos bitininkų forumas :: Viskas bitininkams :: Įstatymai ir bitininkystė-
Pereiti į: