Lietuvos bitininkų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Viskas apie bites ir medų, bitininkų skelbimai
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 patarimo

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
giedrius_lt
Naujokas
Naujokas



Pranešimų skaičius : 1
Age : 41
Location : kaunas
Registration date : 2008-07-09

patarimo Empty
RašytiTemos pavadinimas: patarimo   patarimo Icon_minitimeTr. 07 09, 2008 8:40 am

Sveiki biciuliai. Pradejau bitininkauti. Tai mano pirmas sezonas. Klausimu labai labai daug Smile. Taigi vienas is pirmuju butu toks. Db avilyje koriai yra sudeti ir virh ju sudetos lentutes ar reikia dar kuom nors uzdengti ar tai pagalve ar tai audeklu ? Esu pastebejas daug kur prie aviliu laktu padetus dazniausiai shiferio lapus kaip jie reikalingi ?
aciu
Atgal į viršų Go down
Euge
Naujokas
Naujokas



Pranešimų skaičius : 2
Age : 64
Location : Panevėžys
Registration date : 2008-05-23

patarimo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: patarimo   patarimo Icon_minitimeKv. 07 10, 2008 3:38 pm

Tam, kad bitėms parskridusioms su nektaru ar duona būtų didesnis plotas nutūpti, kad jos nekristų į žolę ar ant žemės šalia avilio, jei nepataikytų ant lakos. Parskrenda su nešuliu, vėjuota ir pan.
Atgal į viršų Go down
Euge
Naujokas
Naujokas



Pranešimų skaičius : 2
Age : 64
Location : Panevėžys
Registration date : 2008-05-23

patarimo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: patarimo   patarimo Icon_minitimeKv. 07 10, 2008 3:40 pm

Ant lentučių patartina dėti pagalvę net ir vasarą, nes ji palaiko pastovesnę temperatūrą, per karščius ne taip įkaista, o orui atvėsus ne taip atšala.
Atgal į viršų Go down
Admin
Admin
Admin


Pranešimų skaičius : 86
Age : 42
Location : Rokiškis
Registration date : 2007-08-02

patarimo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: patarimo   patarimo Icon_minitimePen. 07 11, 2008 10:23 am

Forumas yra persikėlęs į www.mano-bites.lt
Atgal į viršų Go down
http://medus.lietuvoje.info
Sponsored content





patarimo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: patarimo   patarimo Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
patarimo
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Lietuvos bitininkų forumas :: Forumas persikėlė į www.mano-bites.lt :: Čia visi padeda naujokams-
Pereiti į: